Sylwia Wiśniewska

W swojej codziennej pracy stawia na: profesjonalizm, najwyższą jakość usług oraz indywidualne podejście do Klienta. To podstawowe wartości, którymi się kieruje, uprawiając od 10 lat fascynującą sztukę upiększania twarzy. Z pasją i satysfakcją uszczęśliwia kobiety, jako właścicielka studia urody LADIDA. W tym wyjątkowym miejscu, wraz ze zgranym zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, stwarza każdego dnia unikalną atmosferę spokoju i relaksu, jednocześnie gwarantując najwyższą jakość holistycznej gamy usług.
Choć w jej życiorysie można odnaleźć wiele zainteresowań i umiejętności, związanych z branżą beauty, to najlepiej czuje się w roli wizażystki, wyspecjalizowanej w wykonywaniu makijażu permanentnego. Ten obszar zdecydowanie jest żywiołem, ponieważ – jak sama mówi – to właśnie w nim „piękno spotyka się z trwałością oraz precyzją”.
Kobieta – perfekcjonistka, w najlepszym tego słowa znaczeniu. Jest ceniona za indywidualne podejście do każdego Klienta i wyostrzony zmysł estetyczny. Pasjonatka kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy oraz psychologii społecznej.

No items found.

Zaufali Nam