Szkolenia

Szkolenia przeprowadzane są przez Sylwię Wiśniewską międzynarodową trenerkę makijażu permanentnego z ponad 10 latnim doświadczeniem !

Chcesz poznać najnowsze techniki pigmentacji pod okiem doświadczonych spacjalistów ?
Zapraszamy Cię do naszej Ladida Academy !!

Basic Eye/brow/lips

Autorskie techniki pigmentacji brwi/ust/oczu które przedstawiam na szkoleniu podstawowym BASIC pozwolą Ci rozpocząć cudowną przygodę jako stylistka na najwyższym poziomie ! Szkolenie trwa trzy dni + jeden dzień w gabinecie, w których szczegółowo wprowadzę Cie w świat makijażu permanentnego danego obszaru, począwszy od rysunku wstępnego następnie przechodząc przez pigmentologie i dalej do pracy na lateksie i modelce ! Szkolenie dotyczy jednego z trzech obszarów twarzy, trwa 3 dni po 8 godzin.

CENA:
10 000
PLN
REZERWUJ
Basic permanent make up

Szkolenie skierowane do osób chcących rozpocząć swoją przygodę z makijażem permanentnym. Omawiamy najbardziej wartościowe i przydatne kwestie, które pozwolą na rozpoczęcie samodzielnej pracy we własnym gabinecie. Czego możesz się nauczyć? To szkolenie da Ci bazę teoretyczną, jak i praktykę w pigmentacji brwi oczu oraz ust. Trwa łącznie 40 godzin: 5 dni + 1 dzień z Sylwią przy pracy w gabinecie.

CENA:
15 000
PLN
REZERWUJ
Masterclass brows, eye, lips

Szkolenia masterclass w naszej akademii zarezerwowane są dla osób wykonujących makijaż permanentny które chcą aby ich praca weszła na jeszcze wyższy poziom! Pokażę ci moje triki w rysunku wstępnym oraz doborze koloru tak aby makijaż był szyty na miarę naszej twarzy

CENA:
3 000
PLN
REZERWUJ
Usuwanie MP laser + remover

Szkolenie trwa 1 dzień: 8-10 godzin. Poznasz na nim techniki usuwania niechcianego makijażu permanentnego i wszystkie kwestie związane z bezpieczeństwem i zasadami przeprowadzanego zabiegu.

CENA:
3 500
PLN
REZERWUJ