KLAPP COSMETICS - zabiegi kosmetyki białej

Biała kosmetyka jest fundamentem starań o piękną i zdrową skórę.

Zabiegi kosmetyczne wykonane przez profesjonalistę pozwolą zachować piękną i zdrową cerę na długie lata bez interwencji chirurga czy lekarza medycyny estetycznej.

W naszym salonie specjalizujemy się w dbaniu o Wasze piękno.

Zabiegi kosmetyczne przeprowadza doświadczony kosmetolog, każdą wizytę rozpoczyna konsultacja, która pozwoli poznać Wasze oczekiwania i wyjaśnić w jakim stopniu możemy im sprostać oraz jakie zabiegi możemy zaproponować w celu uzyskania najlepszego efektu. Kosmetolog powie jak pielęgnować prawidłowo skórę w domu oraz dobierze odpowiednie do tego kosmetyki. W Naszym salonie pracujemy na najwyżej jakości produktach firmy Klapp oraz Mediderma. Posiadają całą gamę składników odżywczych i naturalnych olejków.

Mając do dyspozycji szeroki wybór przeróżnych kremów, maseczek, olejków, balsamów, peelingów,  jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni zabieg dla każdego.


Główną zaletą w przypadku niezwykłych zabiegów i produktów marki KLAPP są innowacyjne i różnorodne koncepcje zastosowania, które wraz z produktami do stosowania w domu tworzą konsekwentną kontynuacją pielęgnacji.

Wszystkie koncepcje KLAPP tworzone są dla każdego typu skóry i każdego stanu skóry, dla Niej i dla Niego, dla twarzy i ciała – dla pełnego piękna.

Pielęgnacja od A do Z

Zadaniem marki KLAPP Cosmetics jest stworzenie optymalnej pielęgnacji dla Twojej skóry. Różnorodne linie produktów znajdujące się w asortymencie marki KLAPP Cosmetics są odpowiedzią dla wszystkich potrzeb każdej skóry.

Przełomem jest wykorzystanie w kosmetykach pielęgnacyjnych substancji umożliwiającej uwalnianie energii komórkowej, niezbędnej do syntezy białek strukturalnych takich jak kolagen. KLAPP jako jedyna firma kosmetyczna na świecie wprowadziła do pielęgnacji ekstrakt z żywych komórek macierzystych. W ostatnim roku oferta została rozszerzona o linię kosmetyków opartą na wysoce skoncentrowanych składnikach pochodzenia roślinnego o dużej aktywności biologicznej.

Pozwól sobie zatem na odpowiednią pielęgnację. Z marką KLAPP Cosmetics wyglądasz zawsze doskonale – każdego dnia i w każdym wieku!

DLACZEGO KLAPP ?

ZABIEGI KLAPP

Szeroka gama zabiegów dla skór: wrażliwych, problematycznych, suchych, tłustych, mieszanych, odwodnionych, naczyniowych, trądzikowych.


KLAPP COSMETICS - zabiegi kosmetyki białej

REZERWUJ