Wodorowe oczyszczanie M’onduniq

Działanie aktywnym wodorem pozwala na zmniejszanie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry.

Metoda działania zastosowana w urządzeniu Aquametiq hydra prime świetnie oczyszcza skórę oraz działa nawilżająco.

Pełen zabieg składa się z kilku etapów w zależności od problemu i rodzaju skóry. Pierwszym z nich jest mikrodermabrazja diamentowa lub peeling kawitacyjny, które mają oczyścić skórę ze zrogowaciałego naskórka, resztek makijażu oraz usunąć zanieczyszczenia znajdujące się w porach skóry. Następnie skóra poddawana jest wprowadzaniu aktywnego wodoru do głębszych warstw skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody, dodatkowo zapewniając głęboką eksfoliację. Kolejnym etapem jest elektroporacja na bazie czystego kwasu hialuronowego. Działanie aktywnym wodorem pozwala na zmniejszanie nadmiaru wolnych rodników, których zbyt duża ilość przyczynia się do przedwczesnego starzenia się skóry. Metoda działania zastosowana w urządzeniu Aquametiq hydra prime świetnie oczyszcza skórę oraz działa nawilżająco.

Metoda działania zastosowana w urządzeniu opiera się głównie o przenikanie wodoru do głębszych warstw struktury skóry, co odbywa się dzięki nasyconemu strumieniowi wody, dodatkowo zapewniając głęboką eksfoliację. Dzięki temu nie tylko uzyskujemy lepsze efekty zabiegowe, ale również zabezpieczamy naszą skórę przed przedwczesnym starzeniem.

EFEKTY ZABIEGU:

PRZECIWWSKAZANIA:

Inne Zabiegi

Wodorowe oczyszczanie M’onduniq

REZERWUJ

FAQ

Czy oczyszczanie wodorowe można wykonać przy ropnych zmianach trądzikowych?

Zabiegu nie wykonujemy przy ropnych zmianach trądzikowych, jest to jedno z przeciwskazań do zabiegu ze względu na możliwość rozsiania stanów ropnych i tym samym pogorszeniu stanu skóry.

Czy po oczyszczaniu wodorowym jest się zaczerwienionym?

Podczas zabiegu wodorowego oczyszczania, skóra może się lekko zaczerwienić. Taki stan może się utrzymać do kilku godzin.

Czy jest to dobry zabieg dla skór naczyniowych?

TAK- jest to zabieg dla cery naczyniowej, z wyjątkami: cera naczyniowa w aktywnej fazie trądziku różowatego oraz nie jest wskazany dla cery naczyniowej która jest w trakcie serii laseroterapii(zabieg zamykający naczynia krwionośne)