Stylizacja oczu i brwi - EYE STYLIST

Zabieg przedłużania rzęs to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu

Najpopularniejsza metoda polega na doklejaniu rzęs syntetycznych do naturalnych.

Jednym z kluczowych momentów profesjonalnego zabiegu przedłużania rzęs jest dobór odpowiednich rzęs i stylizacji.
Uwzględniając urodę klientki, jej preferencje oraz kondycję rzęs, nasze stylistki dobierają taką metodę aplikacji rzęs, która wywoła zachwycający efekt i wyeksponuje naturalne piękno, oczywiście nie wpływając jednocześnie negatywnie na stan naturalnych rzęs. Odpowiednio dobrane rzęsy pięknie wyeksponują i podkreślą Twoje spojrzenie. Mamy możliwość zagęszczenia, wydłużenia rzęs w kilku wymiarach:

Metoda 1:1 to podstawowa stosowana technika zagęszczania rzęs, która polega na przyklejaniu jednej rzęsy syntetycznej do jednej rzęsy naturalnej. Daje to Nam bardzo delikatny efekt pogrubienia swoich rzęs. Jest to metoda idealna dla Pań, które mają swoje naturalne rzęsy gęste.

Metoda 2:1, to najczęściej stosowana technika przedłużania i zagęszczania rzęs, gdzie dwie rzęsy syntetyczne przypadają na jedną naturalną. Efekt w tej metodzie jest delikatny subtelny i naturalny a jednocześnie uzyskujemy optyczne zagęszczenie rzęs.

Light volume to technika polegająca na przyklejaniu do pojedynczej rzęsy, trzech, czterech rzęs syntetycznych, dających niezwykły efekt 3D. Jest to metoda, która nie tylko pięknie zagęści nasze rzęsy ale i przyciemni oprawę oka.

Full volume to technika maksymalnie zagęszczająca nasze rzęsy, tutaj na jedną naturalną rzęsę przyklejane są od 3 do 6 rzęs syntetycznych. Ta metoda jest dla Pań, które uwielbiają mocne podkreślenie oka na co dzień.

Laminacja rzęs i brwi


Jeśli chciałabyś zatroszczyć się w sposób szczególny o swoje rzęsy, zabieg PERFECT LASHES jest dedykowanym rzęsom odpowiednikiem zabiegu PERFECT BROWS, w czasie którego (po konsultacji) wykonujemy laminację, farbowanie (przyciemnienie) włosków i serwujemy im prawdziwą bombę odżywczą dla podtrzymania spektakularnego efektu. Spotkanie kończymy omówieniem pielęgnacji domowej.

Zabieg laminacji rzęs to idealna alternatywa dla osób nie mogących korzystać z przedłużania rzęs z powodu np. uczulenia.

Naturalna stylizacja brwi

6 KROKÓW DO PIĘKNYCH BRWI!

Krok 1. – konsultacja

W czasie konsultacji omawiamy pożądany efekt, wspólnie ustalając szczegóły i omawiając kolejne etapy.

Krok 2. – mapowanie (geometria)

Polega na “rozrysowaniu” kształtu brwi w oparciu o efekt, jaki chcemy uzyskać i dopasowanie do rysów twarzy, jej kształtu.

Krok 3. – nitkowanie/regulacja pęsetą/wosk

Nadanie kształtu poprzez usunięcie niechcianych włosków z użyciem nici bawełnianej w błyskawiczny, niemal bezbolesny i higieniczny sposób, dzięki wprawnym działaniom wykwalifikowanych specjalistek.

Krok 4. – odżywcza henna

Henna pogrubia brwi, odżywia je i przyspiesza wzrost włosków.

Krok 5. – olejowanie

Krok 6. pielęgnacja domowa

Nie wypuścimy Cię z salonu przed omówieniem sposobów domowej pielęgnacji, które przedłużą efekt działania zabiegu:)

PRZECIWWSAZANIA:

ZALECENIA POZABIEGOWE :

PIELĘGNACJA RZĘS:

Inne Zabiegi

Brwi to zwykle najbardziej widoczny element twarzy, ze względu na położenie, gęstość i swą barwę. Istotne jest więc, aby nadać im odpowiedni kształt, który wyeksponuje oczy.

Stylizacja oczu i brwi - EYE STYLIST

REZERWUJ

FAQ