pigmentacja oczu

Makijaż permanentny oczu nie jedno ma oblicze, decydując się na jego wykonanie, możesz wybierać z wielu wariantów kresek.

Ty wybierasz czy chcesz grubszą kreskę, która mocno podkreśli Twoje oczy czy delikatną subtelną mająca za zadanie zagęścić linie rzęs, aby optycznie otworzyć oko czy też cieniowaną, wersję bardziej dekoracyjną. Nasza doświadczona linergistka pewnością pomoże Ci w dokonaniu wyboru i idealnie dobierze kreskę współgrającą z Twoją urodą i rysami twarzy, pamiętajcie makijaż permanentny ma na celu podkreślić i uwydatnić naszą urodę a nie oszpecić, dlatego warto wziąć do serca wszelkie uwagi eksperta, który chce dla Ciebie jak najlepiej.

Rodzaje kresek w makijażu permanentnym

Kreski w makijażu permanentnym możemy wykonać na górnej powiece i na dolnej. Wyróżniamy 3 podstawowe rodzaje kresek:

Zalety makijażu permanentnego oczu:

TRWAŁOŚĆ – profesjonalny makijaż permanentny oczu utrzymuje się nawet do kilkunastu lat, po tym czasie zaczyna blednąć i możemy wykonać dopigmentowanie.

WYGODA – idealne kreski bez konieczności wcześniejszego wstawania czy też poprawiania w ciągu dnia, o każdej porze będą wyglądać zjawiskowo a nam zaoszczędzi to kilku cennych minut.

NATURALNOŚĆ – kreski na powiekach wykonane przez doświadczoną linergistkę są dopasowane do typu urody, tego jak się na co dzień malujemy, dlatego dają efekt naturalnego makijażu.

Niewątpliwie makijaż permanentny oczu wymaga idealnej precyzji oraz ogromnego doświadczenia. Bark tych dwóch cech może powodować niepożądany efekt (za grube kreski, asymetria). Skóra na powiece jest bardzo delikatna a naczynia krwionośne często są dość płytko, wystarczy chwila nieuwagi, tymczasowy brak skupienia czy też brak doświadczenia u osoby wykonującej zabieg może wprowadzić igłę z barwnikiem zbyt głęboko, co może doprowadzić do pęknięcia naczynia i rozlania się w nim barwnika. Ważne jest, żeby oddać swe piękno w odpowiednie ręce.

PRZECIWWSKAZANIA

Nie używamy odżywek do rzęs ponieważ rozszerzają naczynia krwionośne, należy odstawić na miesiąc przed zabiegiem.

PRECYZJA I PROFESJONALIZM dwa najważniejsze czynniki w idealnym makijażu permanentnym oczu.

Inne Zabiegi

Ty wybierasz czy chcesz grubszą kreskę, która mocno podkreśli twoje oczy czy delikatną subtelną mająca za zadanie zagęścić linie rzęs, aby optycznie otworzyć oko czy też cieniowaną, wersję bardziej dekoracyjną.

pigmentacja oczu

REZERWUJ

FAQ

Czy jak noszę soczewki to mogę poddać się pigmentacji oczu?

Oczywiście, że tak, nie ma żadnych przeciwwskazań dla pań noszących soczewki. Musimy jednak wiedzieć i być przygotowanym, że w trakcie zabiegu należy zdjąć soczewki i odczekać aż do zejścia obrzęku, który jest efektem naturalnym po pigmentacji wrażliwej skóry na powiekach. Obrzęk może się utrzymywać do 24h, zaleca się na ten czas korzystanie z okularów, jeśli nie jesteśmy w stanie zrezygnować całkowicie z soczewek na ten okres rekonwalescencji.

Czy mogę zapisać się na makijaż permanentny oczu, stosując odżywkę do rzęs regularnie?

Przed makijażem permanentnym należy odstawić odżywkę do rzęs na min miesiąc a czasem nawet i dłużej, wszystko zależy przez jaki okres czasu była używana, czy systematycznie czy też raz na jakiś czas. Stosowanie odżywek do rzęs jest przeciwwskazaniem w pigmentacji oczu, wszelkie odżywki powodują, że delikatna skóra na powiece jest mocniej ukrwiona a to wiąże się z utrudnioną pigmentacją, często pigment nie chce wtłoczyć się w skórę a to z kolei wiąże się z niesatysfakcjonującym się efektem i zwiększoną ilością dopigmentowań.

Czy mogę mieć sztuczne rzęsy do kreski permanentnej?

Przed zabiegiem makijażu permanentnego oczu ze względu na bezpieczeństwo klientki oraz dbałość o higienę miejsca zabiegowego należy we własnym zakresie zadbać o dokładne ściągnięcie oraz oczyszczenie z pozostałości kleju rzęs. Najlepiej na planowaną wizytę przyjść również bez codziennego makijażu.