Modelowanie sylwetki

EXIMIA HR77 to innowacyjna platforma, która pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej, poprawę wyglądu i kondycji naszego ciała.

Co to jest Eximia HR77?

EXIMIA HR77 to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej, poprawia natlenienie, umożliwia zrzucenie zbędnych kilogramów, modeluje i ujędrnia, usuwa cellulit, wzmacnia i odmładza skórę. To unikalna i skuteczna alternatywa dla chirurgicznej liposukcji.
Wyjątkowe efekty są możliwe do osiągnięcia dzięki specjalnemu połączeniu inteligentnych technologii, stworzonych z myślą o zapewnieniu fantastycznych efektów w krótkim czasie.

Eximia daje coś, o czym marzy każdy Klient – natychmiastowe efekty!

Efekt zabiegu

Zaleca się przeprowadzenie minimum 7 zabiegów w odstępie nie więcej niż 72 godziny. Sesje zabiegowe można powtarzać co 3 tygodnie. Dla podtrzymania efektów zabiegu zaleca się utrzymanie prawidłowej diety oraz zabiegi przypominające 1-2 w miesiącu. zabieg wykonuje się wieloetapowo, jedna sesja trwa trwa od 60-90 minut i składa się z 4 etapów.

Już po pierwszej serii zabiegów można zaobserwować redukcję tkanki tłuszczowej, poprawę natlenienia, redukcję cellulitu, ujędrnienie, wzmocnienie i odmłodzenie zarówno skóry jak i poszczególnych tkanek.

Karboksyterapia

Terapia medyczna o szerokim spektrum zastosowania. Wykorzystuje dwutlenek węgla do walki nie tylko z nadmiarem tkanki tłuszczowej, cellulitem, rozstępami, bliznami czy łysieniem, ale również do kompleksowego odmłodzenia skóry i poprawy jej wiotkości.

Karboksyterapia jest obecnie jedną z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych metod stosowanych w kosmetologii i medycynie estetycznej.

Na czym polega zabieg?

Zabieg karboksyterapii polega na śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu dwutlenku węgla. Stale obecny w naszym organizmie CO2 reguluje przepływ krwi. To dzięki niemu rozszerzają się naczynia krwionośne. Dwutlenek węgla podany pod skórę przyspiesza przepływ krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru oraz poprawia mikrokrążenie i odnowę komórek, dodatkowo pobudza produkcję kolagenu w skórze. Inteligentny i innowacyjny system zastosowany w karboksyterapii Julié samodzielnie dopasowuje parametry zabiegowe nie tylko do danego problemu, ale również do jego obszaru i stopnia zaawansowania.

Ilość zalecanych zabiegów

Zabiegi trwają od kilku minut do godziny, w zależności od lokalizacji miejsca zabiegowego. Ilość zabiegów uzależniona jest od stanu wyjściowego skóry i natężenia problemu, np. w redukcji cieni pod oczami pierwsze efekty widać już po 1 zabiegu, zaś w walce z uporczywym cellulitem minimalna liczba zabiegów to 6. Efekt końcowy uzależniony jest od wielu czynników, ale najczęściej obejmuje to od 6 do 9 miesięcy. Po tym okresie można wykonać ponownie serię lub raz na 4-6 tygodni zabieg przypominający.

ONDA

WSKAZANIA DO ZABIGU:

PRZECIWWSKAZANIA:

EFEKTY ZABIEGU:

ETAPY ZABIEGU:

ETAP 1: Mikrodermabrazja diamentowa

ETAP 2: Laseroporacja

ETAP 3: Endoradiomag

ETAP 4: Radiolift

ZALECENIA POZABIEGOWE:

Inne Zabiegi

To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej, poprawia natlenienie, umożliwia zrzucenie zbędnych kilogramów

Modelowanie sylwetki

REZERWUJ

FAQ