Laser Frakcyjny FRAX 1550

Laser frakcyjny to wszechstronne urządzenie służące do walki ze zmarszczkami, przebarwieniami, rozstępami i bliznami

Najczęściej używany do zabiegu resurfacing czyli odnowy i odbudowy skóry poprzez stymulowanie jej do produkcji kolagenu i elastyny. Laser frakcyjny pozwala nam na spłycenie blizn chirurgicznych, blizn powstałych po trądziku, redukcji przebarwień i walki z rozstępami jak również wykonanie tzw. resurfacing skóry twarzy szyi oraz dekoltu, odmłodzenie, napięcie skory. Wykonujemy pojedynczy zabieg bądź serię 3 zabiegów w odstępach miesięcznych.

Zabieg laserem Ellipse Frax 1550 nm polega na tworzeniu kontrowanej, bardzo małej wyspy uszkodzeń termicznych otoczonych zdrową skórą.

Wysyłana wiązka oddziałuje bezpośrednio na głębokie warstwy skóry nie naruszając przy tym wierzchnich warstw. Gdy organizm zaczyna naprawiać te uszkodzenia, na całym obszarze skóry (poddawanej zabiegowi) następuje wymiana kolagenu, pozostawiając odświeżoną i odnowioną skórę. Zabieg mało bolesny wykonany przy znieczuleniu miejscowym w postaci maści.

Efekty widoczne po kilku tygodniach. Znaczne zaczerwienienie występuje przez kilka dni. Utrzymuje się także obrzęk. Polecamy stosowanie dedykowanych maści pozabiegowych, które redukują czas  gojenia się skóry. Zabronione jest poddawanie skóry promieniom słonecznym – konieczne stosowanie zabezpieczenia wysokim filtrem przez kilka tygodni po zabiegu. Laser Ellipse Frax jest świetną alternatywą dla skalpela.

WSKAZANIA:

PRZECIWWSKAZANIA:

Redukcja blizn i rozstępów

Skóra, jako największy organ ludzkiego ciała, często narażona jest na różnorodne uszkodzenia, które mogą pozostawić po sobie nieestetyczne ślady w postaci blizn i rozstępów. Te zmiany skórne, choć zazwyczaj nie stanowią zagrożenia dla zdrowia, mogą znacząco wpłynąć na samopoczucie psychiczne, obniżając poczucie własnej wartości i komfort życia.

Salon Ladida w Legionowie z pełnym profesjonalizmem podchodzi do problemu blizn i rozstępów, oferując swoim Klientom nowoczesne metody ich redukcji. Zabieg redukcji rozstępów laserem frakcyjnym to tylko jedna z wielu propozycji dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Klientek, które mogą znacznie poprawić jakość życia i samopoczucie.

Jakie są przyczyny powstawania rozstępów i blizn?

Rozstępy i blizny są efektem różnych procesów zachodzących w naszym organizmie. Rozstępy, będące wynikiem rozciągania się skóry szybciej niż jest ona w stanie na to zareagować, pojawiają się najczęściej w wyniku gwałtownych zmian wagi, ciąży, intensywnego wzrostu w okresie dojrzewania lub na skutek przyjmowania niektórych leków. Charakteryzują się one zazwyczaj bladymi, nieregularnymi liniami na skórze, które z czasem mogą stać się bardziej widoczne. Blizny natomiast są trwałym przypomnieniem o urazach mechanicznych, zabiegach chirurgicznych, infekcjach skórnych takich jak trądzik, czy nawet o ospie wietrznej. Sposób, w jaki blizny się formują, jest bardzo indywidualny i zależy od wielu czynników, w tym genetyki, wieku oraz ogólnej kondycji skóry.

Innowacyjne rozwiązania w Ladida Clinic

W salonie Ladida w Legionowie skupiamy się na dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań, które są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientek. Laser frakcyjny, który wykorzystujemy do redukcji blizn i rozstępów, to technologia nowej generacji, pozwalająca na precyzyjne i skuteczne działanie. Dzięki zaawansowanemu urządzeniu możliwe jest dokładne ukierunkowanie wiązki laserowej na problematyczne obszary, co pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów przy minimalnym dyskomforcie. Laserowa redukcja rozstępów i blizn nie jest jedynie obietnicą poprawy wyglądu skóry, ale realnym rozwiązaniem, które przynosi trwałe i widoczne efekty.

Jak działa redukcja rozstępów laserem frakcyjnym?

Laser frakcyjny to przełom w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej. Jego działanie opiera się na zasadzie selektywnej fototermolizy, co oznacza, że laser w precyzyjny sposób oddziałuje tylko na wybrane obszary skóry, nie naruszając przy tym zdrowych tkanek. Mikroskopijne wiązki światła penetrują głębokie warstwy skóry, inicjując procesy regeneracyjne i stymulując produkcję nowego kolagenu. To właśnie kolagen jest kluczem do elastyczności i jędrności skóry. Efektem zastosowania lasera frakcyjnego jest nie tylko redukcja blizn i rozstępów, ale również ogólna poprawa kondycji skóry, jej wygładzenie oraz wyrównanie kolorytu.

Korzyści płynące z redukcji blizn i rozstępów

Decydując się na zabiegi w salonie Ladida, Klientki otrzymują nie tylko dostęp do najnowszych technologii, ale również gwarancję bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Zalety zabiegów przeprowadzanych w naszym salonie to przede wszystkim:

Laserowa redukcja rozstępów cena zabiegu

W salonie Ladida w Legionowie dbamy o to, aby nasze usługi były nie tylko na najwyższym poziomie pod względem jakości i bezpieczeństwa, ale również dostępne cenowo. Cena zabiegu zależy od wielu czynników, takich jak rozmiar i lokalizacja obszaru poddawanego terapii, liczba wymaganych sesji oraz indywidualne cechy skóry Klientki. Zawsze jednak staramy się zapewnić transparentność cenową oraz możliwość dostosowania zabiegu do budżetu. Podczas indywidualnej konsultacji, każda Klientka otrzymuje szczegółowe informacje na temat planowanego zabiegu, w tym przewidywany koszt całkowity.

Redukcja rozstępów Warszawa – zapraszamy na konsultację. 

Dla mieszkańców stolicy i okolic poszukujących skutecznych metod na redukcję rozstępów i blizn, Ladida Clinic w Legionowie stanowi doskonałą alternatywę. Skorzystaj z możliwości, jakie oferuje Ci nasz salon, i pozwól sobie na odzyskanie pięknej, gładkiej skóry. Zapraszamy serdecznie do umówienia się na indywidualną konsultację, podczas której odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i zaproponujemy spersonalizowany plan zabiegów. Redukcja blizn Warszawa – skontaktuj się z nami już dziś i odkryj najlepsze rozwiązania dla siebie.

Inne Zabiegi

Najczęściej używany do zabiegu resurfacing czyli odnowy i odbudowy skóry poprzez stymulowanie jej do produkcji kolagenu i elastyny. Laser frakcyjny pozwala nam na spłycenie blizn chirurgicznych, blizn powstałych po trądziku, redukcji przebarwień i walki z rozstępami.

Laser Frakcyjny FRAX 1550

REZERWUJ

FAQ