Laser Frakcyjny FRAX 1550

Laser frakcyjny to wszechstronne urządzenie służące do walki ze zmarszczkami, przebarwieniami, rozstępami i bliznami

Najczęściej używany do zabiegu resurfacing czyli odnowy i odbudowy skóry poprzez stymulowanie jej do produkcji kolagenu i elastyny. Laser frakcyjny pozwala nam na spłycenie blizn chirurgicznych, blizn powstałych po trądziku, redukcji przebarwień i walki z rozstępami jak również wykonanie tzw. resurfacing skóry twarzy szyi oraz dekoltu, odmłodzenie, napięcie skory. Wykonujemy pojedynczy zabieg bądź serię 3 zabiegów w odstępach miesięcznych.

Zabieg laserem Ellipse Frax 1550 nm polega na tworzeniu kontrowanej, bardzo małej wyspy uszkodzeń termicznych otoczonych zdrową skórą.

Wysyłana wiązka oddziałuje bezpośrednio na głębokie warstwy skóry nie naruszając przy tym wierzchnich warstw. Gdy organizm zaczyna naprawiać te uszkodzenia, na całym obszarze skóry (poddawanej zabiegowi) następuje wymiana kolagenu, pozostawiając odświeżoną i odnowioną skórę. Zabieg mało bolesny wykonany przy znieczuleniu miejscowym w postaci maści.

Efekty widoczne po kilku tygodniach. Znaczne zaczerwienienie występuje przez kilka dni. Utrzymuje się także obrzęk. Polecamy stosowanie dedykowanych maści pozabiegowych, które redukują czas  gojenia się skóry. Zabronione jest poddawanie skóry promieniom słonecznym – konieczne stosowanie zabezpieczenia wysokim filtrem przez kilka tygodni po zabiegu. Laser Ellipse Frax jest świetną alternatywą dla skalpela.

WSKAZANIA:

PRZECIWWSKAZANIA:

Inne Zabiegi

Zamykanie naczynek na nogachZamykanie naczynek / teleagniektazje

Najczęściej używany do zabiegu resurfacing czyli odnowy i odbudowy skóry poprzez stymulowanie jej do produkcji kolagenu i elastyny. Laser frakcyjny pozwala nam na spłycenie blizn chirurgicznych, blizn powstałych po trądziku, redukcji przebarwień i walki z rozstępami.

Laser Frakcyjny FRAX 1550

REZERWUJ