Kriolipoliza Cooltech

Jeżeli myślisz o tym, aby pozbyć się kilku centymetrów z newralgicznych punktów Twojego ciała, ale nie masz samozaparcia do stosowania rygorystycznych diet i intensywnych treningów to mamy dla Ciebie propozycję! Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą najnowocześniejszego zabiegu wyszczuplającego w Legionowie. Cooltech kriolipoliza to zabieg, dzięki któremu bezinwazyjnie zredukujesz tkankę tłuszczową oraz zapomnisz o zbędnych kilogramach. Zapraszamy po więcej informacji!

Czym jest zabieg wyszczuplający kriolipoliza?

Cooltech kriolipoliza to najnowocześniejsza metoda walki z niechcianą tkanką tłuszczową. Cały zabieg odbywa się na zasadzie zamrażania komórek tłuszczowych. Kriolipoliza Cooltech wykorzystuje dokładne chłodzenie, które umożliwia zniszczenie komórek tłuszczowych bez naruszenia innych tkanek. Powstałe, w wyniku przeprowadzenia zabiegu, martwe komórki tłuszczowe, są metabolizowane przez organizm osoby, poddawanej usłudze na przykład kriolipolizy brzucha. 

Ogólnie zabieg wyszczuplający polega na nałożeniu specjalnego aplikatora, na miejsce w którym zniwelowana ma zostać tkanka tłuszczowa. Zabieg jest całkowicie bezbolesny, jedyne co może odczuwać pacjent podczas zabiegu wyszczuplającego Legionowo to delikatne mrowienie lub napięcie. Czas trwania kriolipolizy wynosi około godziny i zależny jest od ilości obszarów, na który jest on stosowany. 

Dla kogo odpowiedni jest zabieg wyszczuplający w Legionowie?

Kriolipoliza cooltech jest zabiegiem wykonywanym w profesjonalnych gabinetach kosmetologii estetycznej. Jego działaniu poddać może się każda osoba, której zależy na bezinwazyjnej utracie tkanki tłuszczowej. Musimy jednak pamiętać o tym, iż cooltech kriolipolizy nie wolno nam stosować jako jedynej opcji odchudzającej i wyprowadzającej nas z otyłości, ponieważ zabieg ten ma na celu jedynie zredukowanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, która stanowi dla nas kompleks w życiu codziennym. 

Ponadto przeciwwskazaniem do korzystania z tego zabiegu wyszczuplającego są: ciąża, choroby autoimmunologiczne oraz układu krążenia, a także schorzenia skórne. Zanim zdecydujemy się na skorzystanie z zabiegu, powinniśmy to skonsultować z lekarzem lub innym doświadczonym specjalistą, który oceni, czy nasz stan zdrowia zezwala na tego typu usługi.

Kriolipoliza - efekty i rezultaty. 

Dzięki zastosowaniu zabiegu wyszczuplającego w Legionowie skutecznie dokonać możemy zredukowania nagromadzonej tkanki tłuszczowej. 

Regularność stosowania na przykład kriolipolizy brzucha może sprawić, iż już po kilku tygodniach osiągniemy efekty, o jakich zawsze marzyliśmy. 

Musimy jednak mieć świadomość tego, iż aby utrzymać kriolipolizy efekty musimy wprowadzić do naszego życia kilka zasad zdrowego żywienia oraz chociaż minimalną aktywność fizyczną, ponieważ kriolipoliza cooltech nie zabezpiecza nas przed powrotem do stanu sprzed zabiegu. 

Zalety kriolipolizy w praktyce

Oprócz efektów i rezultatów, jakie można osiągnąć, dzięki stosowaniu kriolipolizy cooltech warto także poznać wszelkie inne zalety tego zabiegu. 

Po pierwsze - bezpieczeństwo. Zabieg wyszczuplający tego typu zapewnia nam redukcję nagromadzonej tkanki tłuszczowej, bez użycia jakichkolwiek narzędzi chirurgicznych czy igieł. 

Po drugie - precyzja i skuteczność. Dzięki zastosowaniu specjalistycznego aplikatora chłodzącego, możemy w bezpośredni sposób, działać na najbardziej problematyczne miejsca, co sprawia, iż uzyskujemy dużo lepsze kriolipolizy efekty.

Tak jak już wcześniej udało nam się wspomnieć, cooltech kriolipoliza to zabieg całkowicie bezbolesny, który idealnie sprawdzi się dla osób z niskim progiem bólowym. 

Ponadto po przeprowadzeniu tego zabiegu wyszczuplającego Legionowo klientka nie musi poddawać się żadnej rekonwalescencji, bezpośrednio po zabiegu, można wrócić do wykonywania swoich codziennych czynności w domu lub w pracy. 

Czynniki, które mogą wpłynąć na skutki uboczne kriolipolizy cooltech.

Przed podjęciem decyzji o wykonaniu kriolipolizy warto również poznać kilka czynników, które przyczynić się mogą do wygenerowania skutków ubocznych tego zabiegu. 

Mianowicie jest to indywidualna reakcja organizmu osoby, która poddana zostanie zabiegowi wyszczuplającemu. Ponadto nasze ciało różnie reagować może, względem poszczególnych obszarów, na których przeprowadzany jest zabieg.

Na pojawienie się skutków ubocznych wpływ może mieć także częstotliwość i długość cooltech kriolipolizy. Wszystko ma swój umiar, dlatego nie warto przeciągać czasu trwania zabiegu oraz dostosowywać częstotliwość do naszych możliwości zdrowotnych, stopniowo przyzwyczajając organizm.

Jeżeli w trakcie stosowania zabiegów wyszczuplających okaże się, iż dotyczyć nas będzie któreś z przeciwwskazań, o których wspominaliśmy w naszym tekście, zalecamy natychmiastowe zrezygnowanie z kontynuacji serii zabiegów oraz dalszą konsultację doradczą z lekarzem specjalistą, który oceni, czy nasz aktualny stan zdrowia pozwala na dalsze korzystanie z kriolipolizy. To samo tyczy się także, rozpoczęcia kuracji lekami lub innymi suplementami.

Inne Zabiegi

Jeżeli myślisz o tym, aby pozbyć się kilku centymetrów z newralgicznych punktów Twojego ciała, ale nie masz samozaparcia do stosowania rygorystycznych diet i intensywnych treningów to mamy dla Ciebie propozycję!

Kriolipoliza Cooltech

REZERWUJ

FAQ

Czy Kriolipoliza boli?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Jedyne co możemy odczuwać to, po zdjęciu głowicy, przy końcowym rozmasowaniu partii zabiegowej można odczuwać tkliwość skóry i mięśni.

Czy Kriolipolize możemy łączyć z innymi zabiegami wpływającymi na modelowanie sylwetki?

Tak oczywiście że można łączyć Kriolipolizę z innymi zabiegami aby wzmocnić efekt pożądany efekt. Jednym z takich zabiegów jest endermologia.

Czy jeden zabieg modelowania sylwetki da nam efekt?

To kwestia bardzo indywidualna i zależy od wielu czynników. Pamiętajmy że na tym samym obszarze można wykonać maksymalnie 3 zabiegi.

Jakie są zalecenia po zabiegu kriolipolizy?

24 godziny po zabiegu, na obszarze na którym był wykonywany zabieg, nie stosować kremów, kosmetyków i leków stosowanych miejscowo. 24 godziny po zabiegu należy unikać sauny, gorącej kąpieli i prysznica, jacuzzi, masażu, pływania w basenie. 48 godziny po zabiegu należy unikać intensywnej aktywności fizycznej. Po zabiegu należy unikać picia alkoholu. Po zabiegu na skórze mogą pojawić się siniaki, wraz z lokalnym stanem zapalnym i łagodnym bólem, które stopniowo zanikają do 48 godzin. Jest to normalny efekt zabiegu. Może pojawić się stan podgorączkowy lub gorączka utrzymująca się do 24 godzin.

Czy zabieg kriolipolizy jest dla każdego?

Kriolipoliza nie jest przeznaczona dla każdego. Przeciwwskazania do wykonania kriolipolizy to: - Choroba Raynaud’a - Krioglobulinemia - Niewydolność funkcjonalna narządów (wątroby, serca, nerek itd.) - Nieuregulowana cukrzyca z wtórnymi komplikacjami - Infekcja, gorączka - Infekcja HIV, HCV - Ciąża lub karmienie - Toczeń rumieniowaty, zapalenie skórno-mięśniowe, twardzina - Skórne zmiany chorobowe w obszarze zabiegu - Żylaki, zapalenie żył, zakrzepowe zapalenie żył - Nowotwór

Ile czasu trzeba odczekać od porodu aby wykonać bezpiecznie zabieg Kriolipolizy?

Zabieg Kriolipolizy po ciąży można przeprowadzać u kobiet, które nie karmią piersią.